Reklama

Popularne posty

W trosce o...

Właściwa pielęgnacja soczewek pozwoli każdemu z nas na pełną swobodę ...

Zamiast okularów

Chyba zdecydowana większość osób noszących okulary, w związku z posiadaniem ...

Krótka charakterystyka wad...

Wady wzroku są bez wątpienia jednym z poważniejszych problemów u ...

W celu poprawienia...

Naturalną sprawa ze strony każdego z nas jest dbałość o ...

Dbając o wzrok

Większość osób miewających problemy z ostrością swego widzenia w pierwszej ...

Przez wiele osób soczewki jednodniowe uważane są za jedne z najwygodniejszych soczewek dostępnych w obecnym czasie na dzisiejszym rynku optycznym.
Dzieje sie tak w głównej mierze ze względu na fakt, że nie będą wymagały one od użytkownika zbyt dużej pielęgnacji. W zasadzie to nie wymagają one z jego strony żadnego rodzaju pielęgnacji. Każdy nowy dzień, bowiem to nowa para soczewek zakładanych na powierzchnie oka. Komplety soczewek zapakowane są w nowe blistry. Data ważności takiego opakowania sięga do kilku lat. Dużym udogodnieniem jest to, że możemy je założyć i zdjąć zawsze wtedy, kiedy i gdzie tylko zechcemy. Nie wymagają zabierania ze sobą żadnego rodzaju płynów pielęgnacyjnych czy też pojemniczków do ich pozostawienia po zdjęciu. Soczewki te są jednorazowego użytku i po ich jednym założeniu i zdjęciu pozbywamy się sie na stałe. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniom każda wymiana soczewki to komfort użytkowania nowego produktu. To także zwiększone bezpieczeństwo oka, które zostaje w ten sposób bardziej chronione przed różnorakimi bakteriami i drobnoustrojami mogącymi osiadać na powierzchni soczewki.
Należy pamiętać ze soczewek jednodniowych czy też jednorazowych nie można stosować w trakcie kolejnego założenia. Zgodnie ze swą nazwą służą one jedynie jednokrotnemu założeniu.