Reklama

Popularne posty

W trosce o...

Właściwa pielęgnacja soczewek pozwoli każdemu z nas na pełną swobodę ...

Zamiast okularów

Chyba zdecydowana większość osób noszących okulary, w związku z posiadaniem ...

Krótka charakterystyka wad...

Wady wzroku są bez wątpienia jednym z poważniejszych problemów u ...

W celu poprawienia...

Naturalną sprawa ze strony każdego z nas jest dbałość o ...

Dbając o wzrok

Większość osób miewających problemy z ostrością swego widzenia w pierwszej ...

Jeszcze pewien czas temu, pewne osoby noszące okulary przeważnie rezygnowały z niektórych wyjazdów integracyjnych lub nie brały w nich czynnego udziału.
Fakt ten związany był przede wszystkim z noszeniem tradycyjnych szkieł kontaktowych występujących właśnie w postaci okularów. Niektóre z osób mogą się zapytać w tej chwili, co ma wspólnego fakt noszenia okularów z wyjazdem integracyjnym. Otóż ma. Wyjeżdżając na tego rodzaju wyjazd, rozgrywka zorganizowana w formie zabawy paintballowej dla większości osób z okularami nie daje możliwości wzięcia w niej udziału. Spowodowane to jest utrudnieniem lub wręcz całkowitą niemożliwością założenia gogli ochronnych na okolice naszej twarzy na wysokości oczu. Nawet gdybyśmy założyli większe gogle okulary się pod nimi znajdujące bardzo szybko zaparują, przez co mamy dosyć znacznie gorszą widoczność. Widoczność i szerokie pole widzenia w przypadku tego rodzaju zabawy jest istotnym czynnikiem wpływającym na osiągnięcie sukcesu całej drużyny. Jest to o tyle ważne, jeśli przyjdzie się nam znajdować w drużynie samego prezesa.
Wykorzystując w takich przypadkach soczewki kontaktowe zyskujemy możliwość wyjazdu i brania udziału w zabawie a co za tym idzie skutecznego przyczynienia się do wygranej naszego zespołu.